Навчальний процес

В освітньому закладі дошкільної освіти навчальний рік починається 1вересня та закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня проводиться оздоровлення дітей. Заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та на період   оздоровлення.

Визначена   українська мова навчання та виховання дітей.

Освітній процес здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля".

Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом, який складається відповідно  до санітарно- гігієнічних,педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем ДНЗ.