Правила прийому

Шановні батьки!

Дошкільний навчальний заклад працює з 7:30 до 18:00.

У нашому дитячому закладі завжди можна отримати консультації з питань стосовно влаштування, відрахування , перебування і розвитку вашої дитини у ДНЗ за телефоном 2-94-08, та під час очного візиту і консультації у спеціалістів.

Завідувач ДНЗ Євтушенко Віра Іванівна

Понеділок – п’ятниця  8.00 -16.00

Методист ДНЗ Тронь Людмила Романівна
Фізінструктор ДНЗ

Понеділок – п’ятниця  8.00 -11.00

Медична сестра  ДНЗ Березній Ніна Іванівна
Понеділок – п’ятниця  8.00 -16.00

Логопед ДНЗ Швець Світлана Іванівна

Понеділок – п’ятниця  11.00 -13.00

Музкерівник Татценко Людмила Федорівна

Понеділок – п’ятниця  8.00 -14.00

Правила прийому до ДНЗ

Інформація, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

Для прийому потрібні такі документи:

1. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)

2.Довідка про профілактичні щеплення.

3.Ксерокопія свідоцтва народження дитини.

4. Паспортні данні батьків дитини.

5. Заява батьків, що до влаштування дитини до дитячого закладу.

6. Батьки зобов’язуються обов’язково сплачувати  кошти до 10 числа кожного місяцяза відвідування дитиною дитячого закладу.

Інформація, щодо дітей що ідуть до школи.

1. Діти, яким на 1 вересня  поточного року виповнилося 6 років ідуть до школи.

Діти мають можливість залишитися у ДНЗ ще на один рік за бажанням батьків.

Пільга та можливість за- лишитися надається  дітям, у яких є захворювання,  підтверджене довідкою відповідної форми за підписом головного лікаря.

2. Батьки зобов’язуються  взяти довідку в селищній раді, що до наявності, чи відсутності заборгованості за відвідування дитиною дитячого закладу.

3.При наявності відповідної довідки стосовно заборгованості, батькам видається медична картка з медичним оглядом дитини для вступу до школи.

Інформація, щодо відсутності дитини у дитячому закладі з різних причин.

1. Якщо дитина захворіла,батьки зобов’язуються відразу повідомити вихователя групи, або адміністрацію ДНЗ про причини відсутності дитини.

2. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі більше 3 днів, обов’язкова довідка від педіатра, щодо здоров’я дитини.

3. З початку літнього оздоровчого періоду дитині надається змога оздоровлення і невідвідування дитячого закладу за наявністю заявина не обхідний період.